O MNIE

Witaj na blogu MadzSch93

Jeśli tutaj trafiłaś oznacza to, że tak jak Ja interesujesz się modą i kosmetykami. Od czterech lat trwa moja przygoda z kosmetykami i wszystkim co z nimi związane. Bo właśnie wtedy po raz pierwszy natrafiłam na urodowy filmik na youtube. Tak bardzo wciągnął mnie ten temat, że postanowiłam stworzyć to miejsce, w którym mogę dzielić się z Wami moim doświadczeniem i poradami. Znajdziecie tutaj różnorodną tematykę ponieważ mam wiele zainteresowań. Więc jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o:

WŁOSACH WYSOKO POROWATYCH, to zapraszam Was do działu, w którym m.in.: przeczytacie o pielęgnacji włosów wysoko porowatych, znajdziecie informacje o szamponach bez SLS i odżywkach bez silikonu, będziecie mogli śledzić moją comiesięczną walkę o ładne i zdrowe włosy.

PIELĘGNACJI SKÓRY TŁUSTEJ, to w dziale z pielęgnacją znajdziecie m.in.: tematykę trądziku, przebarwień, rozszerzonych porów oraz pielęgnacji bez silikonu i parafiny.

INSPIRACJI MODOWYCH, to w dziale z modą znajdziecie proste (dla niektórych nudne) outfity, ponieważ w swoich strojach łączę prostotę z elegancją.

KOSMETYKACH, to w tym dziale będziecie mogły przeczytać wiele recenzji, poznać moich ulubieńców a także zobaczyć, które produkty się u mnie nie sprawdziły.

JEDZENIU, to w dziale "DIETA" znajdziecie przepisy, porady i nowości jedzeniowe.

SPORCIE, to zapraszam do działu, w którym dowiedzie się czegoś o bieganiu, ubraniu sportowym i o tym co aktualnie ćwiczę i jakie są tego efekty.Mam nadzieję, że mój blog przypadnie Wam do gustu, ze zostaniecie ze mną na dłużej oraz, że znajdziecie tutaj coś dla siebie.


_________________________________________________________________________________


KIM JESTEM?

Nazywam się Magda, mam 21 lat mieszkam w Katowicach i na co dzień studiuję filologie słowiańską.
Uwielbiam kosmetyki, makijaż i interesuję się tą tematyką już od czterech lat.

Oprócz tego uwielbiam taniec - najbardziej towarzyski, choć nie było mi po drodze zajmować się nim zawodowo. Natomiast w tym roku stałam się oficjalną biegaczką (od kwietnia). Oczywiście jest to tylko
moja pasja ale uwielbiam to robić i marzę o tym, 
by kiedyś przebiec maraton.

_________________________________________________________________________________