18 stycznia 2015

MADZSCH93 TESTUJE: Reese's

Witajcie Kochani!
"MADZSCH93 TESTUJE: " to nowa seria, która co jakiś czas będzie się pojawiać na moim blogu. Będę Wam opowiadać o moich odczuciach podczas próbowania różnych potraw: słodyczy, przekąsek, których do tej pory nigdy nie jadłam. Dajcie mi znać czy taka seria przypadnie wam do gustu i co ewentualnie chcielibyście, abym dla Was przetestowała. 


Dzisiaj na pierwszy ogień idzie Reese's, czyli babeczki z mlecznej czekolady Hershey's wypełnione masłem orzechowym Reese's. Jest to amerykański słodycz dostępny w internecie, ale także w sklepach z jedzeniem ze wszystkich stron świata. Za trzy sztuki zapłaciłam niecałe 7 zł. 

Nie jestem ogromna fanka masła orzechowego (mam uraz z czasów gdy zrobiłam sobie koktajl bananowy z dodatkiem masłem i nie czułam się po nim najlepiej) dlatego byłam pewna, że nie będzie to moje nowe uzależnienie. Sama babeczka ma delikatna konsystencję. Czekolada jest dobra, słodka. Masło orzechowe jest całkiem dobre, smakowało mi. Połączenie słodkiej czekolady ze słonym masłem orzechowym jest bardzo ciekawe, nie za słodkie ale także nie za słone. Nigdy nie jadłam czegoś podobnego. 

Jeśli jesteście fanami masła orzechowego to zdecydowanie powinniście spróbować Reese's. Jeśli jednak masło orzechowe jest Wam obojętne to warto go spróbować choćby dla wypróbowania tego ciekawego połączenia smaków. Być może sama kiedyś zakupię go ponownie ponieważ ten słodycz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. 

x.o.x.o.
MadzSch93

5 komentarzy: